Warning: Undefined array key "options" in /home/aspirit/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 124
בינדי סרגארדי Bindi Sergardi - Aspirit

בינדי סרגארדי Bindi Sergardi

יקב בינדי סרגארדי, הוקם בשנת 1349 לאחר שמשפחת קאסיני הגיע לשם מאזור מונטלצ'ינו ונמצא מאז בבעלות המשפחה, היקב נמצא במחוז סיינה של טוסקנה, והענבים שלו מגיעים כולם משתי אחוזות שבבעלות במשפחה מכרמים בשטח של למעלה מעשרת אלפים דונם שבבעלותו במחוז זה. בשל אופי הקרקע, שאינו מאפשר גידול כמויות גדולות, התמחה היקב במשך השנים במוצרי נישה באיכות גבוהה. אלסנדרה קאסיני,מנהלת כיום את היקב ביחד עם אביה ניקולו וביחד הם ממשיכים את המסורת המשפחתית שנמשכת כבר 23 דורות. בבעלות היקב שתי אחוזות כשהראשונה והנחשבת מבין שתיהן טנוטה מוצ'ני נמצאת באזור הקיאנטי קלאסיקו המפורסם, צפונית לעיר סיינה, אזור שבו האיזון בין הקרקע והאקלים מביא תוצאות מרשימות ביותר מזן הסנג'ובזה.   האחוזה השניה אי קולי נמצאת באזור קולי סנסי ובה מייצר היקב ביטוי שונה לזן הסנגובז'ה במיקרו אקלים והאדמה המיוחדת של האזור.  

בינדי סרגארדי קיאנטי אל קאנפו

יין בצבע אבן אודם. ניחוח מאוד פירותי ואלגנטי. מזכיר דובדבנים ופירות אדומים. רענן, אלגנטי ומאוזן בצורה נעימה.
הענבים מגיעים מכרם לוראנה שבבעלות המשפחה. הם עוברים תסיסה במשך 10-12 ימים במיכלי נירוסטה בטמפרטורה מבוקרת של 25 מעלות. היין אינו מיושן בחבית כדי לשמור על הטעם הרענן והניחוח שלו.
מתאים מאוד לשתייה עם פסטה, בשר לבן ואדום וגבינות. יש להגיש אותו בטמפרטורה של 18 מעלות.
זני הענבים: סנג’ובזה (100%)

750 מ"ל

דף מוצר

בינדי סרגארדי קיאנטי לה בונסיה

יין בצבע אבן אודם. ניחוח פירותי המזכיר פירות אדומים. רענן ומאוזן בצורה נעימה.
הענבים מגיעים מכרם גרניאנו שבבעלות המשפחה. הם עוברים תסיסה במשך 10-12 ימים במיכלי נירוסטה בטמפרטורה מבוקרת של 25 מעלות. היין אינו מיושן בחבית כדי לשמור על הטעם הרענן והניחוח שלו.
מתאים מאוד לשתייה עם פסטה, בשר לבן ואדום וגבינות. יש להגיש אותו בטמפרטורה של 18 מעלות.
זני הענבים: סנג’ובזה (100%)

750 מ"ל

דף מוצר

בינדי סרגארדי קיאנטי לה גירלנדה

יין בצבע אדום כהה ועז. ניחוח מורכב עם נוכחות בולטת של תבלינים, פרחים ופירות טריים. הוא בעל טעם רך ומבנה טוב, ושומר על הרעננות האופיינית לאזור שממנו הוא מגיע ולענבים שמהם הוא עשוי. משתפר בעקבות יישון נוסף בבקבוק.
הענבים מגיעים מכרם גירלנדה שבבעלות הממשפחה. הם עוברים תסיסה במשך 16-18 ימים במיכלי נירוסטה בטמפרטורה מבוקרת של 28-30 מעלות, ואז מועברים לחביות שם היין עובר יישון במשך 10-15 חודשים. לאחר מכן מאוחסן היין בבקבוקים למשך שנה נוספת במרתפי החברה לפני שהוא מוצע למכירה.
היין מתאים לשתייה עם בשר אדום, בשר ציד וגבינות בשלות, וכן עם מנות ראשונות האופייניות לאזור הים התיכון. יש להגיש אותו בטמפרטורה של 18 מעלות, ולפתוח את הבקבוק שעה לפני השתייה.
זני הענבים: סנג’ובזה (97%), מרלו (3%)

750 מ"ל

דף מוצר

בינדי סרגארדי קיאנטי קלאסיקו רזרבה

יין בצבע אדום עז. ניחוח מורכב ושופע עם נוכחות בולטת של מינרלים, קטורת, תבלינים, פרי הדר ומנטה. הטעמים האופיינים לסנג’ובזה מבליטים את הרעננות והמינרלים של יין זה. יחד עם הטאנינים הקטיפתיים, הם מעניקים ליין אופי יוקרתי מאוזן ומאוד אלגנטי.

הענבים מגיעים מכרם סיניורה קיארה שבבעלות המשפחה. הם עוברים תסיסה במשך 18-21 ימים במיכלי נירוסטה בטמפרטורה מבוקרת של 28-30 מעלות, ואז מועברים לחביות שם היין עובר יישון במשך 15 חודשים. לאחר מכן מאוחסן היין בבקבוקים למשך 12/15 חודשים נוספים במרתפי החברה לפני שהוא מוצע למכירה. משתפר בעקבות יישון נוסף בבקבוק.
היין מתאים לשתייה עם בשר אדום (הן צלי והן מומלח). יש להגיש אותו בטמפרטורה של 18 מעלות, ולפתוח את הבקבוק שעה לפני השתייה.
זני הענבים: סנג’ובזה (97%), מרלו (3%)

750 מ"ל

דף מוצר

בינדי סרגארדי ניקולו גוברנו

מחווה לאבי המשפחה ניקולו קאסיני המגיעה מאחוזת אי קולי שבאזור קולי סנסי ובה מחדשת המשפחה שיטת ייצור עתיקה הנקראת גוברנו שהיתה נהוגה באזור טוסקאנה וזוכה לעדנה מחודשת.

מגוון של אשכולות ענבים שנבחרו בקפידה מונחים לייבוש בזמן שענבי סנגובז’ה אחרים עוברים תסיסה לתקופה של כ – 14 יום בהם משלים היין תסיסה אלכוהולית בטמפרטורה של 25 מעלות ואז מוסיפים לו את הענבים שיובשו וביינתים הפכו לצימוקים ותסיסה חדשה מתחילה, תהליך הנקרא גוברנו.

צבעו ארגמן והוא בעל בוקה אלגנטי של פירות מיובשים ופרחים, הוא בעל גוף מלא ועגול וסיומת ארוכה ואלגנטית.

750 מ"ל

דף מוצר

בינדי סרגארדי קיאנטי מוסיני 89

זהו יין שהוא כולו בנויי מהבחירות האיכותיות ביותר, החל מהעובדה שהוא מיוצר רק בשנים בהן איכות הענבים היתה יוצאת דופן, בחירה של חלקת כרם ייחודית וסלקציה בררנית של הענבים הטובים ביותר.

גראן סלקסיון הוא הביטוי הגבוה ביותר שיש לאזור קיאנטי להציע וכזה שמייצג בצורה הטובה ביותר את האדמה וזן הענבים.

הוא מתיישן בחביות עץ בנפח 4200 ליטר שם מתרחשת התסיסה המלולאקטית ושם הוא גם נשאר לנוח לפני שהוא מועבר למנוחה נוספת בבקבוק במרתפי היקב.

צבעו ארגמן אינטנסיבי והוא העל ניחוחות של קטורת, פירות יער אדומים ומרמלדה, הטאנינים רכים ומאוזנים והחומציות מלאת חיים כאופייני לזן הסנגובז’ה ומלווה בצורה מושלמת את הגוף המלא של היין.

750 מ"ל

דף מוצר

בינדי סרגארדי קיאנטי מוסיני 91

זהו יין יוצא דופן המגיע מאחוזת מוצ’ני המפורסמת שנמצאת באזור הקיאנטי קלאסיקו, צפונית לעיר סיינה שהיינות המיוצרים בה משקפים קרקע ואקלים ייחודיים.

היין מתיישן בחביות באריק מעץ אלון צרפתי והוא בעל צבע ארגמן אינטנסיבי, בוקה יוצא מן הכלל של קפה, אגוזים וליקריץ, מבנה טנינים מרשים המעיד על יכולת היישון הארוכה שלו כמו גם החומציות המדוייקת וסיומת הטעם הארוכה שלו והמינראליות.

דוגמא מושלמת לקברנה סוביניון איכותי מטוסקאנה.

750 מ"ל

דף מוצר

בינדי סרגארדי אצ'ילה

רוסו טוסקאנה המגיע מאחוזת אי קולי וקרוי על שמו של אצ’ילה ברגארדי שהקדיש את חייו לעיר סיינה בסוף המאה ה – 15.

ליין העשוי ענבי סנג’ובזה צבע ארגמן עמוק וניחוחות פירותיים של פירות אדומים בשלים, דובדבנים ופטל שחור.

זהו יין רך ועגול בעל מתיקות קלה בפה הנלגם בקלות ובהנאה.

750 מ"ל

דף מוצר
דילוג לתוכן